Зимовий спальний мішок Sector STR2 з подушкою + Подарунки

1599,00
грн.

Особливості спального мішка STR2:
 1. Місткість: одномісний.
 2. Сезон: зима/демисезон.
 3. Вага: 2,5 кг. Спальник йде в спеціальному чохлі.
 4. Зовнішня тканина: Оксфорд.
 5. Склад: 100% п/е.
 6. Внутрішня тканина спального мішка: фліс високої якості.
 7. Наповнювач: синтепон.
 8. Щільність наповнювача: 300 гр/м2.
 9. Розміри: 1900х700 мм.
 10. Розміри з капушоном: 2050х700 мм.
 11. Розкладений розмір: 1900х1400 мм.
 12. Подушка в комплекті.
 13. Подушка: 390х280 мм.
 14. Наповнювач подушки: холофайбер.
 15. Зовнішня тканина подушки: фліс.
 16. Чохол для перенесення спального мішка в комплекті.
Спальний мішок SectoR STR2 - це ідеальне рішення для зручного та комфортного сну в зимній або демісезонний період. Виготовлений з водовідштовхувальної тканини, цей мішок забезпечує ефективну ізоляцію та відмінно утримує тепло всередині. Це забезпечується завдяки застібці-блискавці та шнуркам у верхній частині мішка та капюшона.

Внутрішня тканина спального мішка – фліс високої якості.
Фліс - це м'який, легкий та зносостійкий матеріал, який часто використовується для внутрішньої тканини спального мішка. Цей матеріал забезпечує комфортну теплоізоляцію, зберігаючи тепло тіла, та одночасно дозволяє повітря проникати, щоб уникнути перегрівання та забезпечити оптимальну температуру для сну.
Однією з основних переваг флісу є його м'якість та комфортність.


Наповнювач: силіконізований синтепон

Силіконізований синтепон, що використовується в наповнювачі мішка, має кілька переваг. Він швидко сохне в разі намокання, гіпоалергенний та не збивається, якщо промокне. Тому ви можете бути впевнені в комфорті та сухості під час свого відпочинку.
Щільність : 300 гр/м2

Оксфорд - це інший синтетичний матеріал, який використовується для зовнішньої тканини спального мішка. Ця тканина має безліч переваг, включаючи водонепроникність, високу міцність, зносостійкість та термостійкість.
Щільність : 130 гр/м.кв

Наповнювач спального мішка STR2 також включає холофайбер - це волокнистий матеріал з поліестеру, який має велику кількість в'язких нитей, що утворюють "пухкість". Це дозволяє наповнювачу створювати повітряні килимки, які забезпечують хорошу теплоізоляцію та вентиляцію.
Холофайбер має декілька переваг. Він легкий, м'який та зручний, що робить його ідеальним матеріалом для спальних мішків. Він також не вбирає запахи, що забезпечує свіжість і комфорт під час використання. Крім того, холофайбер швидко сохне та легко чиститься, що робить спальний мішок STR2 легким у догляді та довговічним.
Крім того, тканина зберігає свої властивості при будь-якій температурі від -50 ° C до +110 ° C. Тому ви можете бути впевнені, що ваш спальний мішок буде служити вам довго і не вимагатиме особливого догляду.

Спальний мішок STR2 має подушку в комплекті, яка також має високоякісний наповнювач з холофайбера та зовнішню тканину з флісу. Розмір спального мішка складає 1900х700 мм, а з капюшоном - 2050х700 мм. Загальна вага мішка становить 2,5 кг, і він йде в спеціальному чохлі для перенесення. Щільність наповнювача спального мішка STR2 становить 300 г / м², що забезпечує комфортний сон при низьких температурах.
Однак, в залежності від ваших індивідуальних вподобань та погодних умов, ви можете регулювати теплоізоляцію мішка за допомогою застібки-блискавки та шнурків.

Також важливо зазначити, що спальний мішок STR2 є досить легким та компактним, що дозволяє легко переносити його під час походів, кемпінгу, поїздок та інших подібних активностей. Висока якість матеріалів та продумана конструкція роблять спальний мішок STR2 надійним та довговічним рішенням для комфортного відпочинку під час нічного відпочинку в будь-яких умовах.