Сокира SectoR А , V - серія

390,00
грн.
Сокири від української фабрики SectoR - це надійні та якісні інструменти для різних видів робіт зі деревом та металом.

Наші сокири виготовляються з високоякісної сталі та деревини, що забезпечує їм довговічність та надійність. Ми пропонуємо широкий вибір моделей, що відрізняються за розміром, формою та функціональністю, щоб задовольнити потреби будь-якого клієнта.

Кожна сокира має відпрацьовану геометрію леза, що забезпечує високу точність та ефективність роботи. Крім того, наші сокири мають зручну ручку, яка забезпечує комфортну роботу та міцне зчеплення з рукояткою.
Сокири від SectoR - це інструменти, які допоможуть вам здійснити будь-які роботи з деревом та металом з легкістю та високою якістю.

Обирайте наші сокири і отримайте задоволення від роботи з надійним та якісним інструментом.

1. Сокира скандинавська велика: вага бійка 0,8кг, довжина руків'я 40см, матеріал руків'я-граб, матеріал клина ясен.
2. Сокира теслярська А00-40 - вага бійка 0,8кг,загальна вага - 1,15 кг  довжина руків'я 40см, матеріал руків'я-граб, матеріал клина ясен.
3. Сокира теслярська А000-40 - вага бійка 0,6 кг,загальна вага - 1,1 кг довжина руків'я 40см, матеріал руків'я-граб, матеріал клина ясен.
Матеріал леза турецька сталь 30MnB5 з додатковим загартуванням.


Виготовлено в Україні

Важливою перевагою цієї сокири є те, що вона виготовлена в Україні. Покупка вітчизняного товару підтримує українських виробників та сприяє розвитку економіки країни. Також, покупка вітчизняного товару зменшує залежність від імпортованих продуктів та допомагає збільшувати рівень самодостатності країни.

Click to order
Ваше замовлення
Total: