Сокира SectoR А , V - серія

390,00
грн.
Сокири від української фабрики SectoR - це надійні та якісні інструменти для різних видів робіт зі деревом та металом.

Наші сокири виготовляються з високоякісної сталі та деревини, що забезпечує їм довговічність та надійність. Ми пропонуємо широкий вибір моделей, що відрізняються за розміром, формою та функціональністю, щоб задовольнити потреби будь-якого клієнта.

Кожна сокира має відпрацьовану геометрію леза, що забезпечує високу точність та ефективність роботи. Крім того, наші сокири мають зручну ручку, яка забезпечує комфортну роботу та міцне зчеплення з рукояткою.
Сокири від SectoR - це інструменти, які допоможуть вам здійснити будь-які роботи з деревом та металом з легкістю та високою якістю.

Обирайте наші сокири і отримайте задоволення від роботи з надійним та якісним інструментом.

1. Сокира скандинавська велика: вага бійка 0,8кг, довжина руків'я 40см, матеріал руків'я-граб, матеріал клина ясен.
2. Сокира теслярська А00-40 - вага бійка 0,8кг,загальна вага - 1,15 кг  довжина руків'я 40см, матеріал руків'я-граб, матеріал клина ясен.
3. Сокира теслярська А000-40 - вага бійка 0,6 кг,загальна вага - 1,1 кг довжина руків'я 40см, матеріал руків'я-граб, матеріал клина ясен.
Матеріал леза турецька сталь 30MnB5 з додатковим загартуванням.


Виготовлено в Україні

Важливою перевагою цієї сокири є те, що вона виготовлена в Україні. Покупка вітчизняного товару підтримує українських виробників та сприяє розвитку економіки країни. Також, покупка вітчизняного товару зменшує залежність від імпортованих продуктів та допомагає збільшувати рівень самодостатності країни.