Сокира теслярська Sector СТ-А0-50 (1,4 кг)

470,00
грн.

  • Висота 170 мм
  • Довжина леза 135 мм
  • Довжина сокирища 50 см
  • Вага металева частина 1,0 кг
  • Вага загальна 1,4 кг
  • Кут заточки 20..30

Ця сокира - незамінний інструмент для професіоналів, які займаються різноманітними роботами по дереву, такими як рубка, тесання, коління деревини, розчистки сектору обстрілу, заготівля хворосту, забивання скоб, рубки колючого дроту. Ідеально підходить для військових інженерних робіт, які вимагають швидкості та якості виконання.

Вона має досить компактні розміри, але при цьому є достатньо важкою, щоб забезпечити необхідний тиск і міцність під час роботи. Лезо сокири заточене під кутом 20-30 градусів, що забезпечує максимальну ефективність та точність рубки.

Топорище виготовлене з бука або осики - надійних і довговічних матеріалів, що забезпечують високу стійкість до перепадів температур та механічних пошкоджень. Завдяки своїм характеристикам, ця сокира проста у використанні, ремонтопридатна та може багаторазово використовуватись за призначенням.
Загальна вага сокири становить 1,4 кг, з яких 1 кг припадає на металеву частину. Висота сокири складає 170 мм, довжина леза - 135 мм, а довжина топорища - 50 см.

Ця сокира - надійний та ефективний інструмент, який допоможе з легкістю виконувати різноманітні роботи по дереву та інженерні роботи в будь-яких метрологічних та фізико-географічних умовах. Із сокирою Sector в руках, Ви зможете швидко та якісно виконувати всі необхідні завдання.

Виготовлена в Україні

Однією з головних переваг покупки вітчизняного товару є підтримка вітчизняного виробника та української економіки в цілому. Крім того, покупка вітчизняного товару знижує залежність від імпортованих продуктів та допомагає збільшувати рівень самодостатності країни.