Табуретка Sector TB-1

Табуретка Sector - це стильний та зручний елемент меблів, що стане незамінним помічником у вашому будинку, офісі чи кафе. Завдяки своїй компактності та простому дизайну, вона підходить для будь-якого інтер'єру.

Табуретка має каркас з металу чорного кольору, що забезпечує їй міцність та стійкість до пошкоджень. Каркас виготовлений з металевих профілів 20х20х1,2 мм, що гарантує стійкість і надійність табуретки.

Сидіння табуретки має розміри 310 мм на 310 мм, що дозволяє комфортно сидіти на ньому.

Основа сидіння з ДСП є міцним та зносостійким матеріалом, що забезпечує довговічність табуретки.

Загальна висота табуретки становить 450 мм, що дозволяє їй вміщатися під більшість стандартних столів. Порошкове фарбування каркасу забезпечує його стійкість до корозії та дозволяє зберігати естетичний вигляд табуретки протягом тривалого часу.

Загалом, табуретка Sector - це стильний та зручний елемент меблів, який стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру. Вона ідеально підходить для використання в будинках, офісах та кафе, де важливо поєднати комфорт та стильний дизайн.


Виготовлено в Україні

Важливою перевагою цієї продукції є те, що вона виготовлена в Україні. Покупка вітчизняного товару підтримує українських виробників та сприяє розвитку економіки країни. Також, покупка вітчизняного товару зменшує залежність від імпортованих продуктів та допомагає збільшувати рівень самодостатності країни.
Click to order