Стійка презентаційна Sector для інтерактивної дошки та проектора ПС-02

8950,00
грн.

Опис презентаційної стійки Sector для інтерактивної дошки та проектора ПС-02:
Презентаційна стійка Sector ПС-02 - це високофункціональне рішення для сучасних освітніх та ділових середовищ. Ця стійка забезпечує високий рівень мобільності, гнучкості та зручності у використанні, що робить її ідеальним вибором для презентацій та навчальних заходів.
Основні характеристики стійки включають:
  1. Мобільність: Оснащена роликовими колесами, стійка легко переміщується, дозволяючи швидко змінювати місце розташування.
  2. Регулювання відстані: Можливість регулювання відстані від дошки до проектора дозволяє налаштувати ідеальне зображення, сумісне з більшістю короткофокусних проекторів.
  3. Управління кабелями: Спеціальний канал для кабелів забезпечує естетичне та безпечне підключення проектора.
  4. Сумісність з розмірами діагоналі: Підходить для інтерактивних дощок з діагоналлю від 70 до 100 дюймів.
  5. Регулювання висоти: Налаштування висоти екрану в трьох положеннях (700, 800, 900 мм від підлоги) дозволяє адаптувати стійку під різні умови використання.
  6. Матеріал та міцність: Виготовлена з високоякісного листового металу, покритого порошковою полімерною фарбою.
  7. Безпека: Стопори на задніх колесах забезпечують надійне фіксування стійки.
  8. Максимальне навантаження: До 35 кг на панель та до 10 кг на кронштейн для проектора.
  9. Довжина штанги: Регульована довжина штанги від 927 до 1466 мм дозволяє оптимізувати розташування проектора залежно від потреб.
Стійка Sector ПС-02 є ідеальним рішенням для інтерактивних презентацій, поєднуючи в собі надійність, мобільність та високу якість візуальних презентацій.


Виготовлена в Україні

Однією з ключових переваг придбання цього товару є підтримка українського виробника та загалом економіки України. Крім того, це зменшує залежність від імпортних продуктів і сприяє підвищенню рівня самодостатності країни.