Стійка презентаційна для телевізора Sector ПС-01 , 55" - 100", (max VESA 800х600)

15950,00
грн.
Презентаційна стійка Sector ПС-01 являє собою високоякісне і надійне рішення для монтажу телевізорів від 55 до 100 дюймів. Ця стійка відзначається не лише своїми безпековими, функціональними та естетичними характеристиками, але й додатковою зручністю у вигляді коліщаток на ніжках, які дозволяють легко і без зусиль переміщувати стійку.
Основні характеристики стійки Sector ПС-01:

  1. Сумісність з діагоналями екранів: Підтримка діапазону розмірів від 55" до 100", забезпечуючи велику універсальність для різноманітних типів телевізорів.
  2. Стандарт кріплення VESA: Розмір кріплення 800x600 мм робить стійку сумісною з багатьма сучасними моделями телевізорів.
  3. Тип встановлення: Підлоговий монтаж забезпечує гнучкість у розміщенні без потреби в настінному або стельовому кріпленні.
  4. Регулювання: Фіксоване положення забезпечує стабільність і безпеку.
  5. Максимальне навантаження: Стійка здатна витримувати вагу до 150 кг, що гарантує її надійність.
  6. Кількість ступенів свободи: Одна ступінь свободи спрощує встановлення та користування.
  7. Мобільність завдяки коліщаткам: Наявність коліщаток на ніжках стійки значно полегшує її переміщення, роблячи її ідеальною для динамічних презентаційних просторів, де потрібна гнучкість у розташуванні обладнання.

Ці особливості роблять стійку Sector ПС-01 ідеальним вибором для тих, хто шукає надійне, безпечне та легко переміщуване рішення для використання телевізорів у різноманітних презентаційних та освітніх середовищах.


Виготовлена в Україні

Однією з ключових переваг придбання цього товару є підтримка українського виробника та загалом економіки України. Крім того, це зменшує залежність від імпортних продуктів і сприяє підвищенню рівня самодостатності країни.

Click to order