Стійка презентаційна для телевізора Sector Т6 (для телевізора, монітора), 37" - 70", (max VESA 600х400)

Sector
4400,00
грн.

Характеристики:

Презентаційна підлогова стійка для телевізора Sector Т6 - це універсальна стійка для телевізорів з різними розмірами екранів, від 37" до 70". Вона підтримує різні стандарти кріплення (VESA) від 150x100 мм до 600x400 мм. Кронштейн стійки має регулювання нахилу в межах 12...-12 градусів, що дозволяє зручно вирівняти кут телевізора. Максимальне навантаження, яке стійка може підтримати - 50 кг. Крім того, вона має можливість регулювання по висоті, що дозволяє зручно підлаштовувати положення телевізора на неї. Кронштейн має один ступінь свободи, що забезпечує зручне розташування телевізора в потрібному положенні.

 • Місце встановлення: Підлогові
 • VESA стандарти кріплення: 150x100 мм до 600x400 мм
 • Максимальний нахил: 12...-12 градусів
 • Максимальне навантаження: 50 кг
 • Сумісність (діагональ): 37" - 70"
 • Висота:160 см
 • Регулювання по висоті: Так
 • Кількість ступенів свободи кронштена: 1

Презентаційна підлогова стійка для телевізора Sector Т6 може бути використана в різних сферах для розміщення телевізорів і моніторів. Основні сфери використання включають:

 1. Презентації та бізнес-збори: Для візуального демонстрування презентацій, інформаційних матеріалів або рекламних контентів.
 2. Виставкові заходи: Для створення привабливих демонстраційних стендів або інтерактивних дисплеїв на виставках та ярмарках.
 3. Освітній сектор: В учбових закладах, тренінгових центрах або музеях для показу освітніх матеріалів, лекцій або відеоуроків.
 4. Розважальні центри та готелі: Для розміщення телевізорів у лобі готелю, спортивних клубах, боулінг-клубах та інших розважальних приміщеннях.
 5. Торговельні площадки: Для рекламних дисплеїв у торгових центрах, магазинах або ресторанах.
 6. Конференц-зали та аудиторії: Для зручного показу інформації або відео під час конференцій, зустрічей та дискусій.
 7. Офіси: Для створення спеціальних рабочих місць з додатковими відеодисплеями або телевізорами.
 8. Інформаційні точки: Для розміщення динамічних інформаційних стендів у громадських місцях, таких як аеропорти, залізничні вокзали, готелі та медичні заклади.
Ці підлогові стійки забезпечують зручне і ефективне використання телевізорів і моніторів у різних ситуаціях і допомагають створити професійну та збалансовану візуальну презентацію.

Виготовлена в Україні

Однією з головних переваг покупки вітчизняного товару є підтримка вітчизняного виробника та української економіки в цілому. Крім того, покупка вітчизняного товару знижує залежність від імпортованих продуктів та допомагає збільшувати рівень самодостатності країни.