Комплект парта + стілець - трансформери Sector "Ніжність" (4-6 ростова)

Sector
Нежность
2730,00
грн.


  • Комплект парта + стільчик - трансформери Sector "Ніжність" призначений для Нової української школи (НУШ) від 1-го до 11-го класу.
  • Рекомендації Міністерства Освіти та Науки України, група №4-6, враховані у дизайні комплекту.
  • Стіл має регульовану висоту від 64 до 76 см та нахил стільниці від 0 до 16 градусів.
  • Виготовлено з високоякісного ламінованого ДСП та металу з порошковим покриттям.
  • Розмір стільниці становить 700х500 мм.
  • Стільчик має регульовану висоту відповідно до ростової групи № 4-6.
  • Каркас стільця виготовлений зі сталевої квадратної труби з порошковим покриттям.
  • Дерев'яні елементи стільця виконані з гнуто-клеєної фанери товщиною 8-9 мм, лакованої.
  • Захисні заглушки на металевих деталях запобігають травмуванню учнів та пошкодженню підлоги.
  • Комплект включає гачки, фіксатор кута нахилу стільниці та поличку.


Комплект парта + стільчик - трансформери Sector "Ніжність" є ідеальним вибором для шкіл, які впроваджують Нову українську школу (НУШ) ​​від 1-го до 11-го класу. Цей навчальний комплект меблів спеціально розроблений для окремого учня, з врахуванням рекомендацій Міністерства Освіти та Науки України, зокрема групи №4-6 стосовно ростових показників.

Стіл має регульовану висоту від 64 до 76 см, що дозволяє налаштувати його під оптимальну висоту для комфортного сидіння учня. Кут нахилу стільниці також регулюється від 0 до 16 градусів зі швидким і плавним механізмом налаштування. Стільниця, полиця та екран виготовлені з ламінованої ДСП товщиною 16 мм, а краї стільниці оброблені 2-міліметровою кромкою. Розмір стільниці становить 700х500 мм, що забезпечує достатню площу для зручного розташування підручників та навчальних матеріалів.

Металеві частини учнівського столу виготовлені зі сталевої квадратної труби розміром 25х25х1,2 мм та 20х20х1,2 мм і мають декоративне порошкове покриття, що забезпечує їх довговічність та зносостійкість.
Стільці з комплекту також мають розрахункові характеристики для ростової групи № 4-6. Каркас стільця виготовлений з квадратної труби розміром 25х25х1,2 мм та 20х20х1,2 мм, який покритий порошковою фарбою для захисту від корозії.

Дерев'яні елементи стільця виконані з гнуто-клеєної фанери товщиною 8-9 мм, яка покрита лаком для забезпечення довговічності та привабливого зовнішнього вигляду. Спинка та передня кромка сидіння мають закруглені кути, що надають додаткового комфорту. Колір стільців гармонує з кольором парти, створюючи єдиний стильний дизайн. Висота стільця може бути регульована на рівнях 38/42/46 см відповідно до ростової групи № 4-6.

Усі виступаючі закінчення металевих деталей каркасу стільця закриті пластиковими заглушками, які допомагають уникнути травм та захищають підлогу від пошкоджень. Кріплення стільців мають гвинти з захисними бочкоподібними елементами, а сидіння та спинка обладнані меблевими гвинтами суцільної грибоподібної форми, щоб уникнути пошкодження одягу. Крім того, комплект включає 2 гачки для зручного зберігання речей та фіксатор кута нахилу стільниці, який може бути зручно встановлений за допомогою баранчика.

Поличка доповнює комплект, надаючи додатковий простір для зберігання навчальних матеріалів.
Комплект парта + стільчик - трансформери Sector "Ніжність" поєднує функціональність, комфорт та безпеку, роблячи його ідеальним вибором для НУШ та надаючи учням зручне та сприятливе середовище для навчання.Виготовлено в Україні

Однією з головних переваг покупки вітчизняного товару є підтримка вітчизняного виробника та української економіки в цілому. Крім того, покупка вітчизняного товару знижує залежність від імпортованих продуктів та допомагає збільшувати рівень самодостатності країни.