Мобільне розкладне ліжко SECTOR "АФІНА ПРЕМІУМ"

1799,00
грн.
Залишайтеся з комфортом та здоровим сном з мобільним розкладним ліжком SectoR АФІНА! Наші ліжка можуть бути використані в різних ситуаціях, включаючи кемпінг, похідні тури, тимчасове проживання в готелях, наметових містечках, казармах або будь-якому іншому місці, де вам потрібно швидко та зручно організувати свій особистий простір.

Наші ліжка мають компактні розміри та легко складаються для зручності перенесення та зберігання. Розмір спального місця 700х1950, а рекомендоване навантаження становить 130 кг, тому ви можете бути впевнені в його міцності та надійності. Наші мобільні ліжка мають фабричне порошкове фарбування, 18 ламелей по 9 шт на кожній половині, ламелетримачі з пластику та кріплення ламелетримача саморіз з пресшайбою. Несучі елементи ніжок з листа 3мм та сполучні гвинти М6, гайки самоконтрольні, що робить ліжко надзвичайно міцним та стійким. Загальна вага мобільного ліжка складає - 15 кг


 1. Розмір спального місця 700х1950: Цей розмір дозволяє насолоджуватися комфортним і здоровим сном, людям з високим зростом. Ви можете бути впевнені, що ваше тіло буде в положенні, яке забезпечить найкращий сон.
 2. Рекомендоване навантаження 130 кг: Вам не доведеться переживати, що ліжко може пошкодитися від вашої ваги, і ви можете бути впевнені, що воно прослужить вам довго.
 3. Розмір у складеному стані 965х700х120: Компактні розміри мобільного розкладного ліжка дозволять вам легко зберігати це ліжко, коли воно не потрібне. Його зручно зберігати, і воно не займає багато місця.Це особливо корисно, якщо ви маєте малу кімнату або вам потрібно часто переміщатися.
 4. Вага - 15 кг. Це ліжко має вагу всього 15 кг, що робить його надзвичайно легким і зручним для транспортування. Ви можете легко переміщувати його з місця на місце, не докладаючи особливих зусиль. Більше не доведеться турбуватися про те, як перевезти важке та не зручне ліжко - ця модель готова з легкістю переїхати куди завгодно!
 5. Легкість в збірці і розбірці: Ця характеристика дозволяє вам легко зібрати і розібрати ліжко без допомоги інших людей. Вам не потрібно мати спеціальні навички чи інструменти, щоб зібрати або розібрати ліжко. Ви можете зробити це самостійно, що забезпечить вам зручність і економію часу.
 6. Міцна сталева рама: Ця характеристика дозволяє вам бути впевненим в надійності вашого ліжка. Сталева рама забезпечує стійкість та довговічність. Ви можете бути впевнені, що воно не пошкодиться від нормального використання, і зможе прослужити вам протягом довгого часу.Труба: 20*20*1,2 - ця труба забезпечує міцність та стійкість конструкції ліжка.
 7. Порошкове фарбування: цей тип фарбування забезпечує захист від корозії та зберігає естетичний вигляд ліжка протягом тривалого часу.
 8. Ламелі: 18 ламелей по 9 штук на кожній половині - ці ламелі забезпечують комфортну опору для матраца та підтримують користувача в оптимальному положенні.
 9. Несучі елементи ніжок: з листа 3 мм - ці елементи забезпечують міцність та стійкість конструкції ніжок.
 10. Сполучні гвинти та гайки: М6, самоконтрольні - ці гвинти та гайки забезпечують надійну фіксацію всіх елементів конструкції ліжка та забезпечують збірку ліжка без додаткових інструментів.
 11. Виготовлено в Україні !

Узагальнюючи, мобільне розкладне ліжко SECTOR "АФІНА" має багато переваг, таких як комфортний розмір спального місця,зручність в збірці і розбірці, легкість зберігання, транспортування та міцну сталеву раму. Це ідеальний вибір для тих, хто шукає зручне та міцне ліжко, яке легко зберігати та переміщувати.


Характеристики матрацу.

Склад: бавовна 80%, поліестер 20%

Щільність: 220г/м2

Наповнення: поролон 20мм

Наявність фіксаторів - 4шт

Виробник: УкраїнаКатегорія: Ліжко