Тринога під проектор ТП-007

1990,00
грн.

Основні характеристики триноги під проектор ТП-007 від української фабрики Sector:

  1. Регульована висота: 1300-1960 мм.
  2. Розмір полочки: ширина 385 мм х глибина 285 мм.
  3. Матеріал полички: ДСП товщиною 16 мм.
  4. Відстань між ніжками триноги: 850 мм.
  5. Діаметр труби: 38 мм.
  6. Використані матеріали: метал, пластик, ДСП.ї
  7. Виготовлено в Україні

Представляємо вам триногу під проектор ТП-007 від української фабрики Sector - надійний і практичний аксесуар, який допоможе вам налаштувати ваш проектор з комфортом і ефективністю. Завдяки своїм основним характеристикам, ця тринога забезпечить вам зручність використання та стабільність під час презентацій, перегляду фільмів або інших подібних заходів.

Однією з ключових особливостей цієї триноги є її регульована висота, яка може варіюватись в діапазоні від 1300 до 1960 мм. Це дозволяє легко налаштувати триногу на потрібну висоту, забезпечуючи оптимальний кут проекції для вашого проектора.

Розмір полочки триноги складає Ш 385 х Г 285 мм, що забезпечує достатньо місця для розміщення проектора та інших необхідних пристроїв. Поличка виготовлена з ДСП товщиною 16 мм, що забезпечує достатню міцність і надійність.
Відстань між ніжками триноги становить 850 мм, що додає додаткової стабільності конструкції. Діаметр труби складає 38 мм, що забезпечує достатню жорсткість і надійність в підтримці проектора.

При виготовленні триноги використовуються якісні матеріали, зокрема метал, пластик і ДСП. Це забезпечує довговічність і стійкість конструкції, що дозволяє використовувати триногу протягом тривалого часу без проблем.

Виготовлено в Україні

Важливою перевагою цієї тактичної лопати є те, що вона виготовлена в Україні. Покупка вітчизняного товару підтримує українських виробників та сприяє розвитку економіки країни. Також, покупка вітчизняного товару зменшує залежність від імпортованих продуктів та допомагає збільшувати рівень самодостатності країни.


Click to order
Ваше замовлення
Total: